Atribuită
Cumpărare directă
Sistem burete profesional pentru sărituri gimnastică - modul de burete profesional pentru sărituri specifice din gimnastică - sistem în două nuanțe construit din spumă poliuretanică și un capac din PVC fără ftalat de 1.000 denari, cu clasă de foc clasa M2. - prevazut cu capac complet detașabil, 2 mânere de transport - dimensiuni = 100 x 70 x 87 cm (Lxlxh) - greutate = 16 kg - înălțime de până la 1,60 m - permite executarea de diferite exerciţii (flip-uri în spate etc.) fără riscuri siguranță, asigura revinere la poziția inițială după fiecare utilizare - posibilitate de a se roti automat prin transferul greutății corporale în spate - garanţie minin 5 ani
- Număr anunț
- DA26951481
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 37424000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.928,58 RON
- Valoare atribuită
- 3.928,58 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.