Atribuită
Cumpărare directă
DOMENIU DE APLICARE: SAPUN LICHID MANGO este un produs destinat igienei mainilor, lasand un placut miros tropical in urma utilizarii si o catifelare epiteliala de durata. Contine parfum fara alergeni si poate fi folosit si de persoane cu risc alergenic ridicat. Utilizarea substantei/preparatului: Sapun – produs cosmetic; uz casnic, industrial, institutional. Se aplica pe pielea umeda, apoi se clateste cu apa din abundenta. A se depozita la temperature cuprinse intre 20 – 30 0C. Ingrediente (INCI): AQUA, SODIUM LAURETH SULPHATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, BENSOTRIAZOLE, PARFUM, CI 47005.
- Număr anunț
- DA27001421
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "Nicolae Iorga (CUI 842424)
- Furnizor / câștigător
- KLINTENSIV S.R.L. (CUI 29359178)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.920,74 RON
- Valoare atribuită
- 5.920,74 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.