Atribuită Cumpărare directă

SPRAY SC UNIV.9005 MAT NEGRU INT.400 ML 5 BUC SPRAY SC UNIVERS.L 9010 ALB MAT 400 ML 5 BUC SPRAY SC UNIV.3020 ROSU TRAFIC 400 ML 5 BUC SPRAY SC UNIV.6001 VERDE SEMNAL 400 ML 5 BUC ADEZIV PU POLISTIREN APLIC.MANUALA 825ML 2 BUC SPUMA PU MONTAJ 700ML DB DIY 2 BUC ARACET PENTRU LEMN 0,8 L ROST 5 BUC STICKY PRENADEZ 1000 ML 3 BUC TERPINOL 1/1 DTJ 4 BUC SPOR EMAIL MAT NEGRU 0,75 L 11-102236 2 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 20 MM 2 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 3 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM 3 BUC PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 2 BUC PENSULA SUBTIRE ROTUNDA 766 NR. 10 2 BUC PENSULA SUBTIRE LATA 577 NR.14 2 BUC PENSULA SUBTIRE LATA 577 NR.16 2 BUC BANDA MASCARE 50M X 50MM TESA KREPP 4 BUC BANDA MASCARE 50M X 30MM TESA KREPP 4 BUC TESA REPARATII 4613 DUCT TAPE 50/48 ARG 1 BUC STICKY CHIT DE CUTIT ALB 0,5 KG 2 BUC ECOLASURE INCOLOR IG8201 C 0,75L 2 BUC DISC TAIERE INOX 125X1,6 2608600220 10 BUC PACHET SUPERTIT FIN 2,5X350 E6013 (4,5) 1 PAC PANZA PENDULAR HC12-2 2 SET PANZA PENDULAR HC123 - 2 2 SET PANZA PENDULAR HC12K - 2 2 SET ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X5X220 2 BUC ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X5X180 2 BUC DISC FIXARE AUTO SV230 HENR GR 180 3 BUC DISC FIX AUTO SV230 HENR GR120 3 BUC SET 19 BURG METAL HSS-G 1-10MM 112014101 1 SET PIATRA ABRAZ 150X20X20 11ACER.1 1 BUC PIATRA ABRAZ 150X20-20 22CCER.1 46M5V1CE 1 BUC ROTI PIV.FR.OTEL/CAUC.SILIC.50MM/40KG PL 12 BUC ROTI PIV.OTEL/CAUC.SILIC 50MM/40KG PL 12 BUC SURUB LEMN 3.5X20 07101D3502000 1 CUT SURUB

Număr anunț
DA26947495
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.447,82 RON
Valoare atribuită
2.447,82 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.447,82 RON

din 2.447,82 RON estimat