Atribuită
Cumpărare directă
Matura Plastic 10.000 BUC 6.0000 Detergent Vase Fairy 800ml 15.000 BUC 7.9900 Detergent Vase MAMUT 5L 3.000 BIDON 12.2000 Prosop Hartie Industriala 2 str,alb Maxi Ciclone 800 foi 2/set 5.000 SET 51.3700 Inalbitor MAMUT 5L 10.000 BIDON 28.7800 Detergent Pardoseala MAMUT 5L 15.000 BIDON 12.2800 Dezinfectant Universal Multisuprafete Hygienium 5L 3.000 BUC 148.0000 Solutie Curatat Parbriz Iarna 5l 2.000 BUC 17.0000 Faras Cu Coada 60 Cm 10.000 BUC 7.5100 Prosop Rola Albastra Tork 340M 2.000 ROLA 217.8100 Dozator Sapun Lichid Plastic 1000Ml 1.000 BUC 41.2000 Detergent Solutie Geam MAMUT 5L 2.000 BIDON 12.2200 Detartrant MAMUT 5L 8.000 BIDON 23.3000 Sapun Lichid MAMUT 5L 20.000 BIDON 15.8400 Lavete Praf 5/Set Bonus 30.000 SET 3.2400 Pastile Cloramina 200buc/cut 5.000 BUC 33.6000 Matura Sorg 15.000 BUC 12.8800
- Număr anunț
- DA26962565
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SEBES (CUI 7796350)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.961,26 RON
- Valoare atribuită
- 2.961,26 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.