Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE ORNAMENTE FESTIVE

Număr anunț
DA26941258
Autoritate contractantă
Comuna Coseiu (Primaria Comunei Coseiu) (CUI 4291590)
Furnizor / câștigător
AMPER GRUP SRL (CUI 17998658)
Cod CPV
39298500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.457 RON
Valoare atribuită
11.457 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.457 RON

din 11.457 RON estimat