Atribuită
Cumpărare directă
10403093 CIMENT HEIDELBERG CEM II 42,5R - 40 kg Cimentul Portland HeidelbergCement se utilizeaza pentru elemente/structuri monolite, armate dispers si prefabricate cu grosimi mai mici de 1,5 m, executate pe intreg parcursul anului, realizate in regie proprie. Produsul are clasa de rezistenta 42,5. Cimentul gri Heidelberg Cement se caracterizeaza prin stabilitatea parametrilor tehnici, precum si prin marje suficiente de siguranta in ceea ce priveste rezistenta la compresiune, la 2 si 28 de zile. Avantaje: economic durabil eficient Termenul de valabilitate este de 90 zile de la data fabricatiei. Se ambaleaza in saci de 40 kg. Specificatii tehnice: Termen de valabilitate: 90 zile Material: Ciment Ambalare: 1 sac x 40 kg Paletii se vor factura separat si se vor returna in termen de 45 zile.
- Număr anunț
- DA26947911
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44111200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 182,20 RON
- Valoare atribuită
- 182,20 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.