Atribuită Cumpărare directă

Model Producator TP-Link Model TL-SG1005D Specificatii tehnice Porturi LAN 1000 Mbps 5 Material carcasa Plastic mai putin / Model Producator Microsoft Model LifeCam Cinema for Business Code 6CH-00002 Specificatii tehnice Rezolutie Video 1 Mpixeli Microfon Da Greutate 222 gr Altele TrueColor Technology, ClearFrame Technology

Număr anunț
DA26963698
Autoritate contractantă
Colegiul Csiky Gergely Arad (CUI 3520016)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
Cod CPV
30232000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.585,71 RON
Valoare atribuită
1.585,71 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.585,71 RON

din 1.585,71 RON estimat