Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor, Conform ofertă 14343/03.12.2020 - Prima de asigurare TOTALA: 10.514,08 LEI.

Număr anunț
DA26975420
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.514,08 RON
Valoare atribuită
10.514,08 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.514,08 RON

din 10.514,08 RON estimat