Atribuită
Cumpărare directă
Produsele se vor livra la adresa mentionata in conditiile de livrare, cu rugamintea de a anunta autoritatea contractanta cu minim 24 de ore inainte de livrarea produselor la nr. de telefon 0733215307 . Produsele supuse receptiei vor fi insotite de documente justificative(factura fiscala,(aviz de insotire în cazul în care nu este factură fiscală) , certificat de calitate, certificat de garantie, declaratie de conformitate , alte documente.). Livrarea produselor se va efectua in zilele lucratoare in intervalul orar 08.00-14.00. Livrarea cel tarziu 14.12.2020.
- Număr anunț
- DA26980640
- Autoritate contractantă
- UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
- Furnizor / câștigător
- BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,29 RON
- Valoare atribuită
- 462,29 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.