Atribuită
Cumpărare directă
Materiale necesare desfășurării activității muzeului-pachet: monitor, mouse optic, tastatură, conform cerințelor tehnice specificate în caietul de sarcini, nr.312/08.12.2020, anexat. Cantitate: 1 pachet, ce contine: monitoare- 6 buc, mouse -35 buc, mouse wireless -6 buc, tastatura -30 buc.
- Număr anunț
- DA27031499
- Autoritate contractantă
- MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
- Furnizor / câștigător
- COMRACE COMPUTERS SRL (CUI 6591623)
- Cod CPV
- 30236000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.627,84 RON
- Valoare atribuită
- 3.627,84 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.