Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de comanda.REFERAT de necesitate aprobat cu nr. 6040/27.11.2020. Achizitia se realizeaza in conditii de nevoie stringenta - stare de urgenta - COVID 19.In vederea respectarii Normelor de igiena, pentru prevenirea infectarii, se impun masura de urgenta si gasirea de solutii alternative, care sa se plieze pe necesitatea solicitata. Mastile sa fie insotite de documente care sa ateste omologare si certificare, cf normelor legale aferente acestor tipuri de produse, scopul fiind acela de prevenire a posibilei infectari cu coronavirus - Covid -19
- Număr anunț
- DA26953733
- Autoritate contractantă
- Comuna Sirineasa(Primaria) (CUI 2541134)
- Furnizor / câștigător
- WELL PROFESIONAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42172516)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.445,37 RON
- Valoare atribuită
- 23.445,37 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.