Atribuită Cumpărare directă

Matura paie 2x14,9 hartie igienica 100x0,95 sapun Protex 13x12,9 solutie Domestos 10x7,5 Dezinfectant Nufar 3x12,9 Hartie igienica 100x0,89

Număr anunț
DA26964499
Autoritate contractantă
Comuna Ganeasa (CUI 5209858)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,20 RON
Valoare atribuită
495,20 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,20 RON

din 495,20 RON estimat