Atribuită Cumpărare directă

flacon de 500g,Mediu dehidratat/solid selectiv si diferential pentrud detectia si enumararea ß-glucuronidasepositive Escherichia coli in conformitate cu standardele ISO 16649-1 si 16649-2. Cod produs: 01-619-500 Conform ofertei dvs. 0040212304650 din 23.06.2020. Insotit de certificat de conformitate/calitate la livrare.

Număr anunț
DA26934844
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305 RON
Valoare atribuită
305 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305 RON

din 305 RON estimat