Atribuită Cumpărare directă

materiale de protectie impotriva COVID 19, pentru lotul de rugby XV U18 - pregatire 08-21.12.2020

Număr anunț
DA26977276
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE RUGBY (CUI 4204062)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.894,45 RON
Valoare atribuită
5.894,45 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.894,45 RON

din 5.894,45 RON estimat