Atribuită
Cumpărare directă
1 Masca ffp2 120 buc x 2,3 2 HALAT UNICA FOLOSINTA 20 GRAME 600 buc x 3,8 3 "COMBINEZON UNICA FOLOSINTA XXXL " 30 buc x 14,9 4 VIZIERA PROTECTIE RABATABILA 20 buc x 5,5 5 BOTOSI UNICA FOLOSINTA 600 buc x 3,5 6 CAPELINE UNICA FOLOSINTA 600 buc x 0,15 mai putin
- Număr anunț
- DA26963966
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.303 RON
- Valoare atribuită
- 5.303 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.