Atribuită Cumpărare directă

MB2-200-ALB Caserola pse 2 compartimente 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 5 46,00 230,00 MB1-200-ALB Caserola pse necompartimentata 240x210x70 capac atasat, 200 buc/set-alb SET 10 46,00 460,00 UFS500 Caserola 500 ml pt supa, pse, 25 buc/set PAC 40 3,75 150,00 UFS500C Capac pentru bol supa 500 ml, polistiren, 100 buc/set SET 10 10,00 100,00 FUR100 Furculite albe din plastic, 100buc/set PAC 30 2,44 73,20 CUT100 Cutite albe 16.5cm basic-ps PAC 30 2,66 79,80 PALB96200-100 Pahare albe plastic, 200 ml, 100 bucati/pachet-basic-ps PAC 30 4,20 126,00 LG100 Linguri plastic 100/set- basic -ps SET 30 3,38 101,40

Număr anunț
DA26995627
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39222000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat