Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Sigilii plastic de unica folosinta pentru sterilizare cu abur 121 C-134 C; - Utilizate pentru sigilarea truselor container la sterilizarea cu abur. - Confectionate din plastic rezistent la actiuni termice; - Grosimea de maximum 3mm ,iar lungimea acestuia 30mm in pozitia inchis (sigilat) -In conformitate cu standardul EN ISO 11140-1 type 1 -Termen de valabilitate: 3 ani de la data fabricatie
- Număr anunț
- DA27032233
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 35121500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.683,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.683,50 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.