Atribuită Cumpărare directă

Nr. Crt. Cod Denumirea produselor /serviciilor UM Cantitatea Pret Unitar fara TVA Valoare Fara TVA TVA 1 11210071037 ROATA LANT CU INEL 0.325 7Z BC 1.00 90.76 90.76 17.24 2 30030006813 Sina 40cm/325/1.6 BC 1.00 148.74 148.74 3 L-3639 COLT 325 16 RSC BC 34.00 1.76 60.00

Număr anunț
DA27032165
Autoritate contractantă
Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,50 RON
Valoare atribuită
299,50 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299,50 RON

din 299,50 RON estimat