Atribuită
Cumpărare directă
Trampolina elestica cu picioare reglabile - Trampolina elastica cu picioare reglabile, competitionala - dimeniune 1.25x1.25 m - trambulină elastică cu plasa, destinata uzului intensiv la nivel de cluburi si colectivitati, cadru din oțel zincat, cauciuc antiderapant pe sol; - posibilitate de reglare înclinații diferite până pozitia plat - pânză centrală țesută susținută de arcuri foarte rezistente - căptușeală din polietilenă cu celule închise acoperită cu pvc - garantie mininm 2 ani
- Număr anunț
- DA26951568
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 37425000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.342,86 RON
- Valoare atribuită
- 7.342,86 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.