Atribuită Cumpărare directă

MATCTII469 GC KNAUF REZ UMID 12.5*1200*2600 BUC 20.00*32.77 MATCTII1332 OSB3 18 MM 2500*1250 BUC 20.00*71.43

Număr anunț
DA26991653
Autoritate contractantă
Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.084,03 RON
Valoare atribuită
2.084,03 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.084,03 RON

din 2.084,03 RON estimat