Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID MECO 5LITRI 3X18,50; TM DETERGENT VASE 5LITRI 1X16,34; SACI MENAJ 60L GALBENI OTI 20X2,70; EL CAPITAN 3STR 24ROLE/BAX 13X14,90; PROSOP RULOU MINI 40M 12ROLE/BAX 14X37,20;

Număr anunț
DA26973187
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL AL DANSULUI BUCURESTI (CUI 16755383)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat