Atribuită Cumpărare directă

1 PANOU PLEXIGLAS Buc 2 1260.50 2521.01 Plata OP 10 ZILE

Număr anunț
DA27017019
Autoritate contractantă
COMUNA MILOSESTI (CUI 4427897)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44167000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.521,01 RON
Valoare atribuită
2.521,01 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.521,01 RON

din 2.521,01 RON estimat