Atribuită Cumpărare directă

Produs lichid concentrat pentru curățarea și dezinfecția mobilierului, dispozitivelor medicale, precum și a tuturor tipurilor de suprafețe și pavimente lavabile. • Spectru complet de acțiune • Putere superioară de curățare • Excelentă compatibilitate cu materialele Ultrasol active este testat conform următoarelor standarde de eficacitate antimicrobiană: Bactericid: EN 13727, EN 13697, EN 16615; Fungicid: EN 13624, EN 13697, EN 16615; Micobactericid: EN 14348; Virucid complet (incl. HIV, HVB, HCV și coronavirus, poliovirus și adenovirus): EN 14476; Sporicid (incl. Clostridium difficile): EN 13704 Diluție și timp de expunere recomandat: 2% la 60 min. Domeniu de utilizare: Spitale și clinici, Ambulanțe, Stomatologie, Medicină veterinară. Aviz biocid Ministerul Sănătății: 4461BIO/02/12.21 cu indicație de utilizare în unitățile sanitare.Marfa va fi insotita de avize si certificat de conformitate.ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA26979748
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.764,90 RON
Valoare atribuită
4.764,90 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.764,90 RON

din 4.764,90 RON estimat