Atribuită Cumpărare directă

Senzor SPO2 deget Masimo reutilizabil pt adult/copil peste 30 kg compatibil cu defibrilatorul Corpuls 3 si 8/16.

Număr anunț
DA26945153
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.950 RON
Valoare atribuită
3.950 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.950 RON

din 3.950 RON estimat