Atribuită Cumpărare directă

Plicuri DL buc 600 0.13 78.00 14.82 Pungi albe buc 60 0.84 50.40 9.58 Pix Faber Castell buc 10 3.79 37.90 7.20 Pix gel negru buc 12 2.95 35.40 6.73 Roller Finutu buc 12 2.1 25.20 4.79 Pix Pilot buc 3 8.41 25.23 4.79 Capse 23/17 buc 3 4.21 12.63 2.40 Banda adeziva buc 5 5.47 27.35 5.20 Aracet buc 1 12.61 12.61 2.40 Aracet buc 3 3.37 10.11 1.92 Cutter buc 1 10.09 10.09 1.92 Dosar pvc buc 50 0.42 21.00 3.99 Nir auto buc 2 11.35 22.70 4.31 Bon consum+bon transfer buc 4 8.83 35.32 6.71 Registru intrare iesire buc 2 15.97 31.94 6.07 Condica 10R buc 3 9.25 27.75 5.27 Registru casa auto buc 2 11.35 22.70 4.31 Condica prezenta 40r buc 3 11.77 35.31 6.71 Folie protectie buc 3 12.61 37.83 7.19 Pix corector buc 5 5.05 25.25 4.80 Calendar 2021 buc 3 10.09 30.27 5.75 Calendar 2021 buc 1 7.57 7.57 1.44 Creioane cu radiera buc 5 1.26 6.30 1.20 Ascutitoare buc 1 8.41 8.41 1.60 Calendar 2021 buc 1 2.95 2.95 0.56 Plicuri Dl color sidefat buc 25 1.68 42.00 7.98 Plicuri DL color buc 75 0.84 63.00 11.97 Plicuri burduf buc 25 1.26 31.50 5.99 Capsator mic buc 1 9.25 9.25 1.76 Biblioraft buc 5 15.13 75.65 14.37

Număr anunț
DA26956326
Autoritate contractantă
ORCHESTRA POPULARA "RAPSOZII BOTOSANILOR" IOAN COBALA (CUI 3434004)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS-BT SRL (CUI 12931487)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
861,62 RON
Valoare atribuită
861,62 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

861,62 RON

din 861,62 RON estimat