Atribuită Cumpărare directă

PLASTOR COVORAS INTRARE60 BU 2 1 26,88 ZASS A11 FIER DE CALCAT 2 BU 1 1 100,00 ZASS ZFH02C AEROTERMA BU 4 1 134,40 GIMI MASA CALCAT 110X33CM BU 1 1 100,00 EINHELL MAS.GAURIT+PERC 7 BU 1 1 110,00 EINHELL KIT INCARC.POWER BU 1 1 167,22 EINHELL SURUB.ACUM+IMPACT BU 1 1 259,66

Număr anunț
DA27032821
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Teleki Domokosi Gornesti (CUI 17401066)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898,06 RON
Valoare atribuită
898,06 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898,06 RON

din 898,06 RON estimat