Atribuită Cumpărare directă

Trichloroacetic acid 99% Alfa Aesar 500g 1*344=344 A1268122 4,6-Dihydroxy-2-mercaptopyrimidine 98% Alfa Aesar 100g 1*522=522 39121K2 1,2-Dichloroethane, ACS, 99+%, Alfa Aesar 1L 1*303=303 B2353030 2(3)-tert-Butyl-4 methoxyphenol 96% Alfa Aesar 250g 1*372=372 A1631930 2-Methoxyphenol 98+% Alfa Aesar 250g 1*227=227 1057070100 L-Metionina pentru biochimie, Merck 100g 1*258=258 J6023003 Nitro Blue Tetrazolium chloride 99% Alfa Aesar 1g 1*474=474 A1176422 Riboflavin 98% Alfa Aesar 100g 1*433=433. Livrare 6 sapt. Beneficiar: Biologie Cozma-Cenan - 112 Marian

Număr anunț
DA26960463
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.933 RON
Valoare atribuită
2.933 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.933 RON

din 2.933 RON estimat