Atribuită Cumpărare directă

Spliter HDMI cu amplificare profesional 4 ieșiri  Switch Splitter HDMI 2.0b 2in 4out, 4k 60Hz, 18Gbps, SPDIF Audio, jack 3.5 extractor, pass, 2.0, 5.1ch  Rezolutie HDMI: pana la 4K x 2K la 60HZ( toate device-urile de conectare trebuie sa suporte aceasta rezolutie) cu YUV/RGB 4:4:4, precum si 4K HDR  Pentru rezolutia 4K @60Hz distanta de transmisie nu trebuie sa depaseasca 10m  Pentru rezolutia 1080p distanta de transmisie nu trebuie sa depaseasca 20m folosint cablu HDMI AWG26 standard  Scalarea de la 4K la 1080p se face automat  Suport audio: DTS – HD / Dolby – true HD . DTS / Dolby-AC3/ DSD  Suport HDCP 2.2 si HDMI 1.0b  Suporta deep color 24/12/10/8 Bit  Suporta transmisie de pana la 600MHz si 18.5 Gbps

Număr anunț
DA26965446
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145 RON
Valoare atribuită
145 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145 RON

din 145 RON estimat