Atribuită Cumpărare directă

polite RCA perioada 12 luni, pentru remorci Rema Relian cu masa maxima de 1300 kg- 2 buc ( NUMERE DE INMATRICULARE VN-07-EXC, VN-07-EXB) si polita CASCO 12 luni, pentru autoturismul Dacia Duster, VN-08-ZGS, cu capacitate cilindrica de 1461 cmc, 85 Kw ,5 locuri si masa de 1540 din dotarea parcului auto ISU Vrancea

Număr anunț
DA26988611
Autoritate contractantă
JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
Furnizor / câștigător
MILLENIUM INSURANCE BROKER (M.I.B.) BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.A. (CUI 9557790)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.455,89 RON
Valoare atribuită
3.455,89 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.455,89 RON

din 3.455,89 RON estimat