Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENTE DOTARE ATELIER COMPUS DIN: Polizor unghiular Bosch GWS 9-125 S - 294 LEI + TVA Masina de lustruit Hitachi SP18VAUA - 1150 LEI + TVA Polizor unghiular Bosch GWS 24-230 JH - 525 LEI + TVA Masina de gaurit cu percutie Bosch GSB 1600 RE - 350 LEI + TVA Masina de frezat DeWalt DW625 - 1950 LEI + TVA Masina de slefuit cu vibratii Makita BO4900V - 1025 LEI + TVA Fierastrau circular DeWalt DWE560 - 550 LEI + TVA Fierastrau sabie electric Makita JR3051TK - 1200 LEI + TVA Foarfeca electrica Bosch GSC 75-16 - 1600 LEI + TVA Fierastrau cu lant cu acumulatori Makita DUC353Z26DJ - 2090 LEI + TVA Masina de gaurit DeWalt DW246 - 675 LEI + TVA
- Număr anunț
- DA27027819
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA (CUI 4288411)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.409 RON
- Valoare atribuită
- 11.409 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.