Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar concentratie alcoolica 70%,avizat Comisia pentru Biocide.

Număr anunț
DA26971464
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.377,20 RON
Valoare atribuită
2.377,20 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.377,20 RON

din 2.377,20 RON estimat