Atribuită Cumpărare directă

Prelungire subscripție Office 365 Enterprise E3 pentru 1 an - 1 utilizator Sunt incluse aplicațiile Office: Outlook, Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Access și Publisher (numai pentru PC). Servicii incluse: Microsoft Exchange, Microsoft OneDrive, Microsoft SharePoint, Microsoft Teams, Microsoft Yammer, Microsoft Stream. Subscripția oferă următoarele facilități: Găzduirea e-mailului cu o cutie poștală de 100 GB și adresă de domeniu de e-mail particularizată Versiuni desktop ale aplicațiilor Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, plus Access și Publisher doar pentru PC1, OneNote, Versiunile web de Outlook, Word, Excel și PowerPoint Dialog cu site-urile de comunicare și site-urile de echipă, pe tot intranetul, utilizând SharePoint Hub pentru lucrul în echipă cu Microsoft Teams Colaborare între departamente și locații cu Yammer Descoperirea informațiilor electronice cu căutare locală, reținere și export Gestionarea de planificări și activități zilnice cu Microsoft Teams Gestionarea activităților și a lucrului în echipă cu Microsoft Planner Politici de reținere și ștergere manuală și clasificări manuale Analiza personală avansată cu MyAnalytics Suport pentru implementarea FastTrack, cu achiziționarea a peste 150 de posturi, fără costuri suplimentare Asistență telefonică și pe web non-stop

Număr anunț
DA27002579
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
EXPERT ZONE SRL (CUI 31266798)
Cod CPV
72268000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.035 RON
Valoare atribuită
1.035 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.035 RON

din 1.035 RON estimat