Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa lucrari de inlocuire si reparatii la instalatiile electrice, corpuri de iluminat, prize, intrerupatoare, aparataj electric, conform cerintelor formulate de autoritatea contractanta.

Număr anunț
DA26962745
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 Sannicolau Roman (CUI 21726058)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
45310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat