Atribuită Cumpărare directă

TPS OTET ALCOOL ETILIC 9G ARISTEA PAH.CRIST.TR300CC GREINER PAH.TRANSP. 200ML GREINER FARFURII ALBE 20 PUFF POP-UP SERV. 150BU CLINEO SERV.ANTIBACT70BUC MONA ALC.SANIT.70%500ML

Număr anunț
DA26972642
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255,55 RON
Valoare atribuită
255,55 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

255,55 RON

din 255,55 RON estimat