Atribuită
Cumpărare directă
4018300 PARCHET 10MM C33 EHL085 LAUSANNE OAK V 100,00 189,87 PAC 4,50 0,000 89,75 8.975,00 93,98 19,00 0,00 0,00 mts750000003112074 7.542,02 93,98 10 4009124 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 3 MM 31,00 2.385,00 PAC 4,50 0,000 18,15 562,65 19,00 19,00 0,00 0,00 mts750000003112074 472,82 19,00 20 4017390 PLINTA ESQUERO 605 PLATAN VESTIC 2.5 M 36,00 42,00 BUC 4,50 0,000 16,62 598,32 17,40 19,00 0,00 0,00 mts750000003112074 502,79 17,40 30 4017399 COLT INT PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/SET 8 0,00 SET 4,50 0,000 6,48 51,84 6,79 19,00 0,00 0,00 mts750000003112074 43,56 6,79 40 4017393 COLT EXT PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/SET 5 14,00 SET 4,50 0,000 6,48 32,40 6,79 19,00 0,00 0,00 mts750000003112074 27,23 6,79 50 4017396 IMBINARE PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/SET 18 42,00 SET 4,50 0,000 5,49 98,82 5,75 19,00 0,00 0,00 mts750000003112074 83,04 5,75 60 4019526 CAPETE S/D PLINTA ESQ 605 PLATAN VES 2/S 3 47,00 SET 4,50 0,000 4,64 13,92 4,86 19,00 0,00 0,00 mts750000003112074 11,70 4,86 70 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 3 13.400,00 PUN 4,50 0,000 22,92 68,76 24,00 19,00 0,00 0,00 mts750000003112074 57,78 24,00 80 9200525 PALET REUTILIZABIL NON- EURO 120 x 80 2,00 944,00 BUC 0,00 0,000 23,80
- Număr anunț
- DA27011083
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VULPESTI (CUI 29413684)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.780,94 RON
- Valoare atribuită
- 8.780,94 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.