Atribuită Cumpărare directă

Calendar birou personalizat – 15x20 cm, 13 file, DCM 200 gr/mp, tipar la 4+4, suport din GC de 350 gr/mp fara tipar Calendar 30x45 cm, spira alba, 13 file/calendar, DCL 115gr/mp, cu capac personalizat, policromie

Număr anunț
DA26953617
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.938 RON
Valoare atribuită
13.938 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.938 RON

din 13.938 RON estimat