Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tipizate conform ofertei tehnico financiare trimisă și inregistrata la sediul Politie Locale Bacau cu nr. 15185/03.12.2020 pentru : 1. REGISTRU DE CORESPONDENȚĂ COMPARTIMENT ACHIZITII =1 BUC/2. REGISTRU CONTROL FINANCIAR PREVENTIV =1 BUCATA/ 3.REGISTRU BULETINUL POSTURILOR RUTIERĂ = 5 BUC/ 4. CONDICĂ DE PREZENȚĂ = 4 BUC/ 5. REGISTRUL DECLARAȚIILOR DE AVERE = 2 BUC/ 6.REGISTRU DECLARAȚII DE INTERESE = 2 BUC/ 7.Carnete Proces- verbal îndeplinire = 4 BUC / 8. Registru contravenții = 10 BUC / 9.REGISTRU DE CORESPONDENTĂ- COMUNICARE SI RELATII CU PUBLICUL= 15 BUC
- Număr anunț
- DA27003360
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.710 RON
- Valoare atribuită
- 1.710 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.