Atribuită Cumpărare directă

Produsele sunt originale, noi, nefolosite.Produsele vor fi insotite de factura in original. 32 buc. Capsator metalic 24/6 C-14 45coli Noki; 42 buc. Capse metalice alama 24/6 , 1000 buc/cutie, Centrum; 2 buc. Capse 24/10, 1.000 buc/cutie; 200buc. ALONJE PENTRU ARHIVARE LEITZ; 5 buc. Ascutitoare plastic cu container culori fluorescente, Faber-Castell; 10 buc. PERFORATOR 40 COLI NOKI H40;

Număr anunț
DA27007113
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519,28 RON
Valoare atribuită
519,28 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

519,28 RON

din 519,28 RON estimat