Atribuită
Cumpărare directă
pachet - ASEVI 5L SAPUN LICHID 4BUC, ITL SAPUN 1L 12BUC, PRONTO 300ML 16BUC, CLIN PISTOL 500ML 15BUC, CLEAR TRIG 1L 15BUC, SANO PAPER 3STR 10 ROLE 10BUC, EL CAPITAN 3 STR 24ROLE 10BUC, PROSOP 2 ROLE 11BUC, PROSOP 100M 10BUC, SACI 35/50 26BUC, SACI 35/30 40BUC, SANO SUSHI LAVETE ROLA 5BUC, DOMESTOS 750ML 16BUC, NUFAR DETARTRANT 15BUCM CIF 500ML 16BUC*5.33, INALBITOR ANDA 54BUC, MOP 250GR 20BUC, BREF BILUTE 30BUC, PROSOP PLIAT ALB 60*3.19, MANUSI VINILIN 5CUTII, MANUSI ALOE , CHANTE CLAIR ANTICALCAR 750ML 5BUC, LAVETA 4CULORI 5*4.62, GERPOSTAR DEZINFECTANT 750ML 10BUC, GERPOSTAR 1L 24BUC, FLOOR FRESH 2L 19BUC, DESINFECTO 1L 16BUC
- Număr anunț
- DA27006716
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COTESTI (CUI 26803216)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.906,86 RON
- Valoare atribuită
- 2.906,86 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.