Atribuită
Cumpărare directă
Servicii studii geotehnice pentru 4.815 ml de strazi locale in comuna Draganesti-Vlasca ( cartier Valea-Alba). Prestatorul se obliga sa execute serviciile prevazute în viitorul contract cu profesionalismul si promptitudinea cuvenite angajamentului asumat si sa presteze serviciile, sa asigure resursele umane, materialele, echipamentele de care este nevoie.
- Număr anunț
- DA27029331
- Autoritate contractantă
- Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
- Furnizor / câștigător
- XSBROADPROJECT S.R.L. (CUI 41084602)
- Cod CPV
- 71332000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.