Atribuită
Cumpărare directă
SANO ANITKALK PIATRA RUGI SANO ANTI KALK UNIV4IN1 7 PUR POWER LEMON 1200ML RIVEX GEAM CLEAR REZ750ML RIVEX GEAM MENTA PULV.750 NUFAR PT FAIANTA 1L GLADE GEL RELAXING ZEN150 OTI SACI MENAJ.ECON.20L 5 OTI PACH.SACI ECON.60L 3X OTI DELICATO SERV.2STR.15 DOMESTOS DEZINF.WHITE750M DOMESTOS PINE FRESH 2L IGIENOL SAP.LICH.ANTIB.30 IGIENOL SAP.LICH.ANTIB.RE PERIND GAL.DREPT.CU STORC COADA METALICA 1,27 M CVR COS GUNOI DOMINIQUE 1 PLS MOP SINTETIC 105G (50
- Număr anunț
- DA26986939
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZALA AVRAM IANCU ARAD (CUI 29044919)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 417,58 RON
- Valoare atribuită
- 417,58 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.