Atribuită
Cumpărare directă
Dispozitiv de extractie a pieselor de rezectie pentru chirurgie laparoscopica – port de 10 mm Sac, cu sistem automatic, steril pentru extragerea organelor in procedurile laparascopice sau robotice. Sistemul include o tija prin care se faciliteaza introducerea pe trocar de 10 mm si un piston prin intermediul caruia i -se deschide sacul. Prin retagerea pistonului, se inchide gura sacului etans cu bara de ghidare. Acest ghidaj innovator permite redeschiderea si inchiderea sacului ori de catre ori este nevoie. Livrarea sa fie in programul magaziei Spitalului Clinic Coltea 8.30-14.00 livrare in 3 zile
- Număr anunț
- DA27010034
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- MEDICA ADVANCED SOLUTIONS (M.A.S.) SRL (CUI 29262786)
- Cod CPV
- 33162100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.