Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret UNITAR vanzare WAVE GOLD CONURI HARTIE SMALL MLFA175W00000S00 13 106.47 WAVE GOLD CONURI HARTIE PRIMARY MLFA175W00000P00 7 106.47 BANDA INDICATOR AUTOCLAV DR.MAYER DRM-BIA 4 11.42 100 comprese sterile netesut 4 straturi 5x5 cm SRX-CN4S5X5S100 50 3.6 2355.08
- Număr anunț
- DA26984472
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33132000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.355,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.355,08 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.