Atribuită
Cumpărare directă
Pachet echipament de protectie pentru personalul din crese: Format din: Compleu bluza imprimata +pantalon: 476 bucati Material bluza: 90%bumbac, 10% elastan Material pantalon: tercot Halat protectie: 18 bucati Material halat protectie: poplin slefuit Halat exterior cu maneca lunga, doua buzunare, si cordon material: 100 % poliester (polar) 300 gr/ mp 103 bucati Incaltaminte protectie- saboti de lucru din piele imprimata, model floral: 236 perechi
- Număr anunț
- DA27027702
- Autoritate contractantă
- Cresa pentru Educatie Timpurie (CUI 19343123)
- Furnizor / câștigător
- LUXURIA TOUR S.R.L. (CUI 36038979)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.267 RON
- Valoare atribuită
- 83.267 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.