Atribuită Cumpărare directă

Servicii pentru efectuarea verificării tehnice a instalației radiologice model HBI-120, pentru sistemul portabil de scanare cu raze X, conform specificațiilor din Caietul de sarcini.

Număr anunț
DA26991800
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
GAMMA ENGINEERING SRL (CUI 15163324)
Cod CPV
50421200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.925 RON
Valoare atribuită
2.925 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.925 RON

din 2.925 RON estimat