Atribuită Cumpărare directă

Perris ACSPD-2077 Accordion Strap curele pentru acordeon captuseala burete acoperite cu imitatie piele de calitate superioara, extrem de rezistenta curele din piele lungime ajustabila culoare neagra

Număr anunț
DA27022245
Autoritate contractantă
Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,10 RON
Valoare atribuită
452,10 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,10 RON

din 452,10 RON estimat