Atribuită Cumpărare directă

CURATITOR FRANE, Inlocuit ulei + filtre motor , filtru combustibil, Filtru ulei, FILTRU AER ,FILTRU POLEN , ULEI MOTOR CASTROL 5W30 LLEDGE 5L, CAS 5W30 EDGE C1 1L

Număr anunț
DA27021054
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Galati (CUI 9792290)
Furnizor / câștigător
CORZAH AUTO GROUP SRL (CUI 12136554)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,03 RON
Valoare atribuită
689,03 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,03 RON

din 689,03 RON estimat