Atribuită Cumpărare directă

Pachet reparatie motor DEUTZ BF9L913C

Număr anunț
DA26974645
Autoritate contractantă
COMUNA MATCA (CUI 4412225)
Furnizor / câștigător
DEUTZ ROMANIA S.R.L. (CUI 20361328)
Cod CPV
34312000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.259,77 RON
Valoare atribuită
24.259,77 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.259,77 RON

din 24.259,77 RON estimat