Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea serviciilor de deszapezire pe drumurile comunale, satesti, vicinale in comuna Moara , in perioada 10.12.2020 – 31.03.2021 cu posibilitate de prelungire in functie de conditiile meteorologice. Utilajele se vor inchiria cu deservent iar combustibilul necesar va fi asigurat de catre prestator. Serviciile de deszapezire se vor efectua ziua si noaptea, in functie de necesitati, in acest sens urmand a se emite comenzi (telefonice) catre prestator. Decontarea serviciilor de deszapezire se va face pentru timpii de interventie, respectiv pentru numarul de ore efectiv prestate, necuprinzand stationarea utilajelor. Obiectul contractului consta in: servicii de deszapezire: 150 ore*140 lei/ora=21. 000 lei fara TVA.
- Număr anunț
- DA27028593
- Autoritate contractantă
- Comuna Moara (Primaria comunei Moara) (CUI 4441026)
- Furnizor / câștigător
- EAN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 36357471)
- Cod CPV
- 90620000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.