Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de tip "toate riscurile"a bunurilor si cladirilor apartinand AFDJ RA Galati conform anunt de publicitate nr.ADV 1187075 / 26.11.2020 si caiet de sarcini anexat si oferta inregistrata la sediul AFDJ RA Galati cu nr. 39017/27.11.2020. Fransiza 0. Suma asigurata: 27.023.769,43 LEI .
- Număr anunț
- DA27029665
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.800 RON
- Valoare atribuită
- 58.800 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.